Kryštof hraje pro Vyškov

Kryštof hraje pro Vyškov

Adresa:

Vyškov, Mlýnská 10

Termín: 4.6.2021 v 17:00 hod. (pátek)
Vstupné:

490 Kč – 2600 Kč

4červen pátek 17:00

Žánr: festival Pop Alternative rock

Umělci: Kryštof


Koncert Kryštof hraje pro Vyškov plánovaný na 5.6. 2020 a později na 4.9.2020 se bohužel dle aktuálních opatření ministerstva zdravotnictví nemůže uskutečnit v plánovaném termínu. Ale máme pro vás náhradní termín, na který vám zůstávají vstupenky v platnosti - 4.6. 2021. 

Hudební akce roku nazvaná Kryštof hraje pro Vyškov se uskuteční na vyškovském stadionu Za parkem. Kapela je se svými skladbami roky na předních příčkách hitparád a je špičkou české hudební scény. Charismatický zpěvák Richard Krajčo, osvědčené písně, skvělý zvuk, originální efekty. Kapela navíc podpoří padesátikorunou z každé prodané vstupenky výstavbu nového multifunkčního kulturního zařízení ve Vyškově. Nejprve se na akci představí mladý zpěvák z muzikantské rodiny Adam Mišík, po něm poprocková parta z Pustiměře Jednou Týdně, podvečer pak bude patřit populární skupině Mirai. A o vyvrcholení se postará právě havířovská parta Kryštof :)

Kryštof je česká hudební skupina, kterou založili Richard Krajčo, Nikolaj Arichtev, Jarda Blahut, Bisi Arichtev a Pavel Studník v roce 1993 v Havířově.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Vyškov Akce v obci Vyškov

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kryštof hraje pro...

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (20.5 km)

Restaurace a hotel OlbergBlansko (24.3 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (25.5 km)