Kurz kresby akvarelovými pastelkami

Kurz kresby akvarelovými pastelkami

Adresa:

Brno, Dvořákova 13

Termín: 22.9.2018 23.9.2018
Vstupné:

1400

22zář - 23zář celý den

Žánr: ostatní akcekurzmalba


Srdečně Vás zveme na víkendový kurz malování akvarelovými pastelkami. Akvarelové pastelky jsou jedno z mála medií, které jsou tzv. 2v1, tedy nemusíte kupovat zvlášť pastelky a vodové barvy. Díky akvarelovým pastelkám dosáhnete ve svých obrazech jak přesnost kresebného prostředku, tak lehkost a volnost malby akvarelem.

Skvěle kombinují techniku kresby pastelkami a malby akvarelem a spojují tak dva různé světy a tvoří nový prostor, kde se z barevných tahů díky štětci a vodě stávají plochy s plynulými přechody a jemnými barvami. My vás s tímto médiem seznámíme a naučíme pracovat na našem víkendovém kurzu, který povede lektorka Claudie, která má za sebou bohaté zkušenosti s výukou různých výtvarných technik. Na kurzu Vás naučí, jak plně využít potenciál akvarelových pastelek. Ukáže Vám, které materiály jsou pro práci s ním vhodné a kterých se máte vyvarovat.

Základní informace o kurzu a cenách: Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky. Začneme v sobotu v 10 hodin a budeme končit cca v 16 hodin, pokračovat budeme pak v neděli také od 10 hodin, konec bude také v 16 hodin, záleží na šikovnosti účastníků, cílem je dílo dokončit.

Počet účastníků kurzu je omezen na 8, abychom se vám mohli maximálně věnovat. Na kurz: Nadšení, hravost a ochotu objevit nové možnosti práce s pastelkami. Vhodné je volné oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně. Cena kurzu je 1400 ,-.

V ceně kurzu je zahrnuta krabička akvarelových pastelek – 24 ks, kterou si po skončení kurzu odnesete domů. Kurzem vás provede lektorka Claudie. Těšíme se na vás :)

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kurz kresby...

Natur Centrum - Penzion Na Dvořákové Brno (265 metrů)

Grandhotel Brno Brno (458 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Holiday Inn Brno Holiday Inn Brno Brno (2.7 km)