Den čisté mobility s Energy Centre České Budějovice

Termín: 20.9.2017
Vstupné:

zdarma

20září středa 09:00

Žánr: ostatní akcepro dětisoutěž


Rozjeďte to s námi po českobudějovické náplavce! Elektromobily, elektrokola, elektrokoloběžky, elektrolongboardy, auto- a cyklotrenažér, testovací jízdy v Tesle, soutěže s ECČB, Besipem, Radambukem, zásady první pomoci s ČČK, soutěž o let horkovzdušným balónem, biketrialová show, skákací hrad...

Prezentovat se zde budou subjekty nabízející produkty a služby v oblasti ekologické dopravy. Využijte možnost otestovat si své znalosti a vyzkoušet zručnost při jízdě na elektrokole, elektrokoloběžce, segwayi nebo elektroskateboardu, přijďte nahlédnout pod kapotu elektromobilům a vozům na CNG a nechat se svézt v Tesle společnosti E.ON. BESIP vám nabídne informace týkající se bezpečnosti dopravy, s pracovníky Českého červeného kříže si můžete osvěžit zásady první pomoci, pro děti bude připraven doprovodný program.

V případě příznivého počasí z náplavky vzlétne horkovzdušný balon a uskuteční se exhibice biketrialistů. Dopolední program bude určen zejména pro školy a jeho součástí bude mobilní dopravní hřiště. Na akci se neplatí vstupné, je podpořena statutárním městem České Budějovice a Ministerstvem životního prostředí ČR.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Den čisté mobility s...

Penzion Life is Dream České Budějovice (261 metrů)

Residence U Černé věže České Budějovice (359 metrů)

Doporučené akce na jihu Čech

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Klášter Zlatá Koruna Klášter Zlatá Koruna Zlatá Koruna (15.6 km)
Ubytování U Procházků Ubytování U Procházků Horní Planá (38.1 km)