Krest charitativniho kalendare Power of breath 2017

České Budějovivce, náměstí Přemysla Otakara

10.12.2016

250 Kč

Další vstupenky

Krest charitativniho kalendare Power of breath 2017

Pátý ročník charitativního kalendáře Power of breath 2017 se představí dne 10. prosince ve 20:00 v Nákupní galerii Dvořák na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích. Cílem je představit významné sportovní osobnosti se vztahem k jižním Čechám a ziskem z prodeje pomoci občanskému sdružení Haima podporující oddělení dětské onkologie.

Pro letošní ročník je hvězdou kalendáře špičkový fotbalista Jan Koller, dále plavec Arny Petráček, který je držitelem zlaté medaile z paralympiády v Riu, skokan na lyžích Jan Matura, krasobruslař Tomáš Verner, Martin Michek za motocross, Jindřich Vácha za karting, tenista Lukáš Dlouhý, hokejista Václav Nedorost či Aleš Kotalík a další.

Ze vzniklých fotografií Jiřího Šimečka je vytvořen barevný A3 kalendář, který tiskárna Inpress zajistila zdarma. V rámci programu se kromě slavnostního předání šeku můžete těšit na osobní setkání s některými sportovci z kalendáře, ale hosté by si neměli nechat ujít také módní přehlídku předních značek. Organizátorka Veronika Poláková zajistila také pěvecké a hudební vystoupení herců z Jihočeského divadla v čele s Terezou Vítů, ale i taneční vystoupení NG Dance crew.

Jedinečnou možnost budou mít obdivovatelé sportovců z kalendáře, jejichž fotoobrazy se na akci budou dražit. Rolí kmotrů kalendáře se zhostí finalistka České Miss 2010, modelka Kateřina Votavová a „zlatý“ Arnošt Petráček. Večerem provede moderátorka z Rádia Kiss Jižní Čechy Adéla Jirkalová. Partnerem projektu Power of breath 2017 je Carmen Clinic. Dámy Iveta Plemlová a Marcela Vazačová spojily křest kalendáře s otevřením salonu a hostům připraví ochutnávku doplňků stravy pro sportovce.

Vstupenky jsou k dispozici v síti CBsystem a cena je pouhých 250 Kč a hosté získají zdarma na akci rovněž kalendář. Power of breath 2017 vychází v limitované edici, ale na místě bude také k zakoupení. Vstupenky naleznete zde: http://www.cbsystem.cz/cz/

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Krest charitativniho kalendare Power of breath 2017

Ubytování U Pancířů (na Třeboňsku)   Františkov (20 km od Třeboně)

Relax pro cyklisty a turisty. V domě je bazén s teplou slanou vodou (30m2) a finská sauna.

Kulturní centra - Jihočeský kraj Akce v obci České Budějovivce

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.