Loď / A Boat

Vydejte se s námi na 20. plavbu Mezinárodního divadelního projektu. Letos přímo na Švestkovém Dvoře.

Letos Divadlo Continuo připravuje vizuálně pohybové představení s živou kapelou, originálním výtvarným řešením a specifickým pohledem pro diváky, který vychází z místa samotného. V rámci rekonstrukce prostor, která byla dokončena přesně před rokem, v létě 2015, vznikl ve dvoře statku prostor pro divadelní tvorbu, tvořený sevřenou dvoranou, kterou ze tří stran obklopují patrové ochozy pro diváky.

Dvůr se pro divadelní představení promění do podoby stylizované lodi. Divadelní představení se bude odehrávat na tanečním parketu v jejím středu. Pohled pro diváky je součástí originálního divadelně-architektonického řešení. Diváci totiž budou sledovat dění ze tří stran skrze okýnka asociující pohled z kajuty. Stejně tak je originální technické a výtvarné řešení vlastního hracího prostoru, který umožní použití originálních divadelních prostředků, vytvářejících magický a poetický prostor pro divadelní akci.

Divadelní představení Loď / A Boat vzniká po dobu 3 týdnů ve spolupráci s dvacítkou mladých lidí z celého světa, studentů a absolventů uměleckých škol, herců, tanečníků, performerů, výtvarníků a muzikantů pod vedením členů divadla a v režii uměleckého vedoucího souboru Pavla Štourače. Na základě 3 týdenní práce vzniká inscenace, která je vytvořena přímo pro nové prostory Švestkového Dvora.

Děti do 12 let zdarma.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Loď / A Boat

Ubytování U Pancířů (na Třeboňsku)   Františkov (20 km od Třeboně)

Relax pro cyklisty a turisty. V domě je bazén s teplou slanou vodou (30m2) a finská sauna.

Divadla - Jihočeský kraj Akce v obci Malovice

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.