Online - Kalhotková pravidla aneb jak s dětmi mluvit o sexu

Online - Kalhotková pravidla aneb jak s dětmi mluvit o sexu

Adresa:

České Budějovice, Riegrova 51

Termín: 18.2.2021
Vstupné:

150

18únor čtvrtek 17:00

Žánr: ostatní akce


Děti potřebují od 4 let pravdivé a vhodně podané informace o své sexualitě. Mluvit o ní je důležité, normální a potřebné v každém věku. Diskuze s dětmi jsou základem pro budování důvěry rodič-dítě. Učíte-li děti komunikovat a odstraňovat mýty a tabu, pomáháte jim budovat jejich přirozený vztah k sexualitě a intimitě.

Na téma dětské sexuality si s námi bude povídat Eva Nováková, lektorka výchovy ke zdravé a zodpovědné sexualitě, autorka projektu Mluvte s dětmi a on-line kurzu Eda a Ela (alias Kalhotková Pravidla).

Témata, která probereme: Kdy a jak začít s dětmi mluvit o sexualitě? Jak reagovat a odpovídat na dotazy dětí? Jaká je role otce a matky v sexuální výchově dětí? Dítě vyrůstající s jedním rodičem. Jak s dětmi mluvit o přátelství a lásce? Co je to "být chlapcem" a co je to "být dívkou"? Jak s dětmi mluvit o sexuálním zneužívání? Ví o sexu dítě víc než rodič?

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Online - Kalhotková...

Cuba Bar & HostelÄŚeskĂ© BudÄ›jovice (126 metrů)

Residence U ÄŚernĂ© věžeÄŚeskĂ© BudÄ›jovice (434 metrů)

U Tří hrušekÄŚeskĂ© BudÄ›jovice (620 metrů)