Slavnosti 2024 ve Veselí nad Lužnicí

Slavnosti 2024 ve Veselí nad Lužnicí

Adresa:

Veselí nad Lužnicí, Náměstí T. G. Masaryka

Termín: 21.6.2024 23.6.2024
Vstupné:

zdarma

21čer - 23čer celý den

Žánr: ostatní akceslavnosti hudba koncert zábava rodina děti gastronomie pouť jarmark řemesla folklor

Umělci: David KollerŠárka Vaňková


Letos diváky v rámci slavností ve Veseí nad Lužnicí potěší David Koller s kapelou, Jakub Smolík s kapelou, Pekař, naše pozvání přijala také rumunská dechovka Fanfare Ciocarlia. Šárka Vaňková s Fredy Bittner bandem zazpívá největší hity Ivety Bartošové.

Vystoupením Veselky připomeneme 100. výročí narození zakladatele této dechové hudby a žíšovského rodáka Ladislava Kubeše. Dále se můžete těšit na Kamelot tribute, nebudou chybět ani naše stálice – Cihelna a spol., Wohryzek band i Veselské mažoretky. V sobotním programu je připravena Slackshow – neuvěřitelné kousky na trickline, přechod náměstí ve výšce na highline či workshop pro zájemce, i dětská show s tancujícím psem a písničkami od Pokáče Áňa, Pó a pes Barney.

Zajímavostí i tradicí při Veselských slavnostech je recesistická akce Jízda z kopce na čemkoli (v sobotu), kdy Veseláci baví sami sebe. Kdokoli může vyrobit originální jezdidlo, sjet danou trasu na náměstí T. G. Masaryka a ucházet se o vítězství v této soutěži. Hodnotí se umělecký dojem jezdidla i celé jízdy.
Další soutěží bude letos již 8. ročník soutěže O nejchutnější guláš.

Zdroj fotky (Slavnosti 2024 ve Veselí nad Lužnicí): město Veselí nad Lužnicí

David Koller patří k významným muzikantům střední generace českého bigbítu. Autor mnoha dnes již klasických hitů se nejvíce proslavil jako lídr rockové skupiny Lucie, kde působil v letech 1987 až 2005. Účinkoval i v dalších...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Slavnosti 2024 ve...

Rodinný hotel BohemiaLomnice nad Lužnicí (11.8 km)

Villa LiduškaBechyně (20.5 km)

Relax Park TřeboňTřeboň (20.6 km)