Champion Sound

Kapela/Hudebník/Hudebnice

Champion Sound

Pokud jde o kombinaci hip hop živá kapela, existuje u nás vlastně jen jedno jméno. A pokud jde o kombinaci b-boys živá kapela, je tu taky jedno jméno, co trčí nad ostatní. Není náhodou, že jsou to 2 podoby 1 kapely – Champion Sound, a že jí tvoří ti samí muzikanti. Stejně jako není náhoda, že zrovna tahle živá kapela strčí do kapsy většinu mrtvých DJs.

Kapelník Radimo (saxofon, příčná flétna, MPC, bicí pad), bubeník Gury, basák Watcha, kytarista Mraky Mrak a perkusák Miki Konga sice společně nefungují tak dlouho, aby se o nich zmiňovali kronikáři scény. Se svým nadšením pro věc však za něco málo přes dva roky stihli všechny přesvědčit, kdo tu hraje pro tanečníky a kdo je srdcař. Se ctí odehráli jedny z nejzásadnějších akcí jak ve svý čtvrti, tak těch na celým světě – světové finále Battle Of The Year 2013, Juste Debout 2013, The Notorious IBE, Top 2 The Floor, SDK Europe (už 3 roky po sobě), světové finále Outbreaku, Dance Factor, Hip Hop Kemp, Wake Up Jam, festival Votvírák… Do jejich muziky si zajamovali takové pojmy tanečního světa jako: Alien Ness, Neguín, Ken Swift, Poe One, Mr.Wiggles, Mr.Freeze (Rock Steady Crew), Les Twins, Bruce Ykanji, Salah, Lamine, Kid Glyde (Dynamic Rockers), Melanie Aguirre, Pocket, Maurizio, Focus, Storm, P.Lock, Mikey Disko, Kosto (Top 9) nebo Roxrite a další legendy. A protože Champion Sound věří, že to nejlepší je teprve čeká a nejlepší akce je ta příští, s pohledem upřeným dopředu celý čas pilně drtí na všechny další chystané b-boy jamy u nás i v zahraničí (třeba na další ročník Juste Debout, kde krom Champion Sound jiná kapela ještě nehrála a CHS tam bude hrát už druhý rok po sobě).

Staň se publicistou a napiš biografii k osobě Champion Sound. Stačí se přihlásit a můžeš začít publikovat. Buduj s námi kulturu na Informuji.cz

Champion Sound: Kam vyrazit?

Víš o akci, kterou tu nemáme a kde Champion Sound vystoupí? Přidej ji.

Champion Sound: Napsali jsme...

Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout