Studio Fotograf, Praha 1

Studio Fotograf

Praha 1, Školská 28

1
Není tu akce, kterou Studio Fotograf pořádá? Přidej ji
  • Byli tady (1)
  • Ohodnoť místo
  • www.fotografstudio.cz

Občanské sdružení Fotograf 07 o.s. otevřelo 11. listopadu 2009 multifunkční centrum, které spojuje několik činností určených kulturní veřejnosti z oblasti výtvarné fotografie. Dosavadní hlavní činnost sdružení spočívala především ve vydávání časopisu Fotograf. Ten vychází úspěšně od roku 2002 a vytvořil si okruh odběratelů a čtenářů doma i ve světě a je významně podporován granty Ministerstva kultury ČR.

Máme zájem o živý kontakt s kulturní veřejností, a proto chceme v novém sídle nazvaném Fotograf studio rozšířit své aktivity o další důležité služby výtvarné a fotografické komunitě v Praze. Fotograf studio je především prostorem pro galerii – prezentaci fotografických projektů autorů publikovaných v aktuálních číslech časopisu a pro tématické přednášky a vzdělávací činnost. Dále zahrnuje studio DTP pro skenování a tiskovou přípravu a ateliér, který bude sloužit edukačním aktivitám jakými je široká nabídka kurzů.

 

Tento záměr vychází z úvahy, že v současné ekonomické situaci, nelze spoléhat pouze na grantovou politiku státu nebo města a je třeba nabídnout i služby, které by pomohly podpořit nekomerční aktivity, jako je výstavní činnost a pořádání veřejných odborných přednášek.Studio Fotograf a okolí - aktuální program

Toto muzeum/galerie si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Studio Fotograf: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Café Louvre Praha 1 (499 m)
Café Savoy Praha 5 (1 246 m)