ČSOB Inspirace, Praha 1

ČSOB Inspirace

Praha 1, Jungmannovo náměstí 767/6

2
Není tu akce, kterou ČSOB Inspirace pořádá? Přidej ji

Unikátní prostor, v němž se můžete svobodně setkávat a pobavit. Inspirovat se, prezentovat své projekty i vyřídit své finance.

ČSOB Inspirace na Jungmannově náměstí je prostor pro kreativní lidi, kteří přicházejí s nápady, inovacemi a jsou otevřeni novým myšlenkám. Cílem ČSOB je být u zrodu nových vizí v oblasti aktuálních společenských problémů a podpořit nové nápady v oblasti technologií, designu a umění.

ČSOB Inspirace je koncipována jako multifunkční prostor, který je rozdělen do tří pater a každé z nich má svou specifickou roli.

Vstupní část Era světa je vyhrazena pro kavárnu. V nabídce jsou sezóní speciality a káva značky Illy, nealkoholické nápoje, studený bufet. Součástí vstupní zóny je i depozitní bankomat.

První patro je možné přestavět do podoby konferenční místnosti, mohou se zde konat workshopy pro 20 lidí, i přednášky pro 100 osob. Prostor je plně vybaven pro prezentace.

Suterénní prostory jsou uzpůsobeny jako výstavní foyer. Výstavní foyer je přístupný pro veřejnost zdarma vždy během otvírací doby Era světa. Součástí výstav bude navazující program v podobě nejrůznějších workshopů, konferencí. V suterénu je také konferenční sál s kapacitou až 60 míst. Sál slouží pro prezentace, přednášky, filmové projekce nebo workshopy.

Prostory si můžete pronajmout i pro vaše akce!

Otevírací doba:

  • Po-Pá - 8:30 – 19:00 (prodloužení otvírací doby dle konání akcí)

Kontakt:ČSOB Inspirace a okolí - aktuální program

Toto kulturní centrum si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

ČSOB Inspirace: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Café Louvre Praha 1 (336 m)
Café Savoy Praha 5 (1 154 m)