Kulturní centrum Cooltour, Ostrava

Kulturní centrum Cooltour

Ostrava, Černá louka 3188

2
Není tu akce, kterou Kulturní centrum Cooltour pořádá? Přidej ji

Nejsme JEN kavárna, divadlo, kino, kulturák, výstaviště, atd. Jsme kulturní centrum. No jo, ale…

Co je to sakra kulturní centrum?

Existuje jen málo lidí, kteří si umí něco konkrétního představit pod pojmem kulturní centrum (a většina z nich v nějakém takovém pracuje). Není to však nic, čeho byste se měli děsit (není to kulturák, kde se kdysi odehrávaly sokolské plesy, ani nějaký pseudo ušlechtilý prostor, kde vystupuje Hanka Zagorová). Kulturní centrum je zkrátka stylově vypadající místo naplněné stylově vypadajícími a hlavně kreativními lidmi.

Chodí se zde do divadla, na pivo, na kafe, na koncert, pokecat, zatančit, na party, na workshop, ale taky tvořit, pracovat, či organizovat. Je to místo, kde se lidé mohou setkávat.  Zjednodušeně je to prostě něco jako hospoda, či kavárna, ve které se vždycky děje něco navíc, a jejíž zaměstnanci se snaží oživovat i prostory mimo „hlavní budovu“ centra, ve které sídlí barkavárna, divadelní sál, taneční sál a mnoho dalšího.

Cooltour organizuje projekty jako Cinema Royal, Zažít Ostravu jinak, USE-IT, a mnoho dalších. Takže až příště uvidíte, že se někde něco děje, budete vědět, že to organizují lidé z Kulturního centra Cooltour.Kulturní centrum Cooltour a okolí - aktuální program

Tento klub si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Kulturní centrum Cooltour: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!