Bar/ák, Praha 8

Bar/ák

Praha 8, Za Poříčskou branou 7

Není tu akce, kterou Bar/ák pořádá? Přidej ji
  • Byli tadyTatarka
  • Ohodnoť místo
  • www.bar-ak.com

Asi každý Pražák najde cestu na Florenc stejně dobře jako na Pražský hrad. Bohužel už dlouhá léta nemá Florenc stejně dobrou reputaci. 

Naopak skrývá místa, která Praze nejsou příliš dobrou vizitkou a my bychom to rádi změnili. Pomalými kroky a s novým projektem chceme Florenc oživit. Vytvořit tak místo, kde se lidé rádi zastaví a stráví tu příjemně svůj čas.

Nejsme nováčkem v oživování pražských veřejných prostor. Nejvíce známý bude asi projekt Léto Pod Viaduktem, který se zrodil v Pražském architektonickém studiu CCEA Moba. Ve vzájemné spolupráci jsme táhli za jeden provaz a podařilo se nám nahradit vraky aut, nelegální parkoviště a lehčí venkovní noclehárnu veřejným prostorem s kavárnou, beach hřištěm a pestrým programem pro každého.

Nyní bychom Vám rádi představili nový projekt BAR/ÁK. Pouštíme se do všeho znovu po hlavě, s nadšením, euforií, strachem i pochybnostmi.

 Na Florenci se skrývá mnoho míst a jedním z nich je i dlouho opuštěný dům v ulici Za Poříčskou branou 7. Ten nyní máme možnost otevřít veřejnosti a probudit tak toto zapadlé místo k životu.Bar/ák a okolí - aktuální program

Toto kulturní centrum si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Bar/ák: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Pentahotel Prague Praha 8 (1 100 m)
Café Louvre Praha 1 (1 806 m)