Rodinné centrum Kouzelný ostrov, Praha 9

Rodinné centrum Kouzelný ostrov

Praha 9, Teplická 24

Není tu akce, kterou Rodinné centrum Kouzelný ostrov pořádá? Přidej ji
  • Byli tadyVeselý Příměšťák
  • Ohodnoť místo
  • veselyprimestak.cz

CRC Kouzelný ostrov nabízí oázu klidu nad šálkem dobrého čaje či kávy, ale také zajímavé kroužky, které Vám dodají energii či zabaví zvídavé děti. Zatímco se budete věnovat sami sobě, postaráme se o Vaši ratolest…. Nebo naopak? Záleží jen na Vás… 

V našem centru je herna pro děti do cca 8 let, využít můžete hlídání profesionální tety za velmi příznivé ceny. Vybírat lze z mnoha kroužků, například jóga pro dospělé, cvičení pro těhotné, angličtina pro děti i dospělé, cvičení maminek s dětmi, možnost vaničkování a plavání kojenců, přednášky o výživě, programy na hubnutí a mnoho dalšího.

Těšit se můžete i na hlídání dětí v domácím prostředí, vyzvedávání dětí ze školek, dohlídávání dětí po nemoci, atd. Naše služby budeme nadále rozšiřovat, proto budete-li nějaký kroužek postrádat, sdělte nám to a my uděláme maximum pro to, abychom Vám vyšli vstříc. Kontaktovat nás můžete emailem nebo zde. Pro rodiče a jejich děti je připraveno občerstvení – káva, čerstvý čaj ze zázvoru či máty, domácí limonády, zákusky, čerstvé toasty a mnoho dalšího. Zatímco se Vaše dítko bude bavit hrou, můžete využít masérských služeb či výživového poradenství za zvýhodněnou cenu. Chystáme se také pořádat pravidelné burzy oblečení, kde si jistě každý přijde na své.

Foto: archiv rodinného centraRodinné centrum Kouzelný ostrov a okolí - aktuální program

Toto kulturní centrum si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Rodinné centrum Kouzelný ostrov: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Pentahotel Prague Praha 8 (3.9 km)
Café Louvre Praha 1 (6.6 km)