Solitéři Wabi Daněk, Jaroslav Hutka, Lucia Gažiová a David Kraus chystají podzimní turné

Solitéři Wabi Daněk, Jaroslav Hutka, Lucia Gažiová a David Kraus chystají podzimní turné

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Wabi Daněk, Jaroslav Hutka, Lucia Gažiová a David Kraus společně vyjedou na podzimní turné pod názvem Solitéři. Poprvé se tak na jednom pódiu potkají nevšední lidé v nevšedních písních. V šansonově laděném programu zazní písně z repertoáru Boba Dylana, Petera Gabriela, Leonarda Cohena, Pink Floyd, Rolling Stones, Donovana, Simply Red, Mike and The Mechanics či Lou Reeda.

Koncertní turné Solitéři od 11. října do 15. listopadu navštíví divadelní sály v Písku, Praze, Ústí n./Labem, Pardubicích a Příbrami.

Solitéři jsou koncertní verzí stejnojmenného alba, které záhy po svém vydání v březnu letošního roku sklidilo příznivé ohlasy u kritiky i posluchačů. Interpretace nových českých verzí evergreenů, které vešly do dějin světového rocku a popu, se ujaly výrazné osobnosti české kulturní scény, jako jsou Marta Kubišová, Věra Špinarová, Pavel Landovský, Bolek Polívka či Jan Kačer. Zdravotní důvody nebo časové zaneprázdnění sice znemožnily účast všech zainteresovaných umělců na koncertním turné, ovšem live vystoupení dalších hvězd ze sestavy Solitérů – Wabiho Daňka, Jaroslava Hutky, Lucie Gažiové a Davida Krause – jsou zárukou mimořádného hudebního zážitku.

Koncertní turné Solitéři:

11. 10. Písek – Divadlo Fráni Šrámka, 19:00
12. 10. Praha – Divadlo U Hasičů, 19:00
13. 10. Ústí n./Labem – Severočeské divadlo „Opera Balet“, 19:00
28. 10. Pardubice – Východočeské divadlo
15. 11. Příbram – Divadlo A. Dvořáka

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 
Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!