Lipo a Debbi opět spolu. V novém klipu bortí společenská tabu

Lipo a Debbi opět spolu. V novém klipu bortí společenská tabu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Láska nezná hranic - takovou zprávu vysílá do světa nový videoklip rappera Lipa a zpěvačky Debbi. Vizuál k singlu Štěstí autenticky zachycuje páry, o jejichž citech se ve společnosti až tak často nemluví. A co je důležité - jednotlivé dvojice jsou reálné.

"Láska si nachází často různé cesty a může existovat ve vícero formách, které jenom prostě někdy neodpovídají našim původním představám," uvedl před časem Lipo, když svůj nový singl představoval rádiím. Teprve až nově zveřejněný videoklip ale dává jeho slovům ten správný význam.

Lipo, který nový klip opět také režíroval, tentokrát angažoval páry ze svého okolí, aby poukázal na to, že láska nezná omezení. Nezáleží na věku, sexuální orientaci, fyzickém handicapu ani rozdílné kultuře. A protože láskou není myšlen jen partnerský vztah, své místo má ve videu i moderátorka Tereza Tobiášová se svou dcerkou. Její účast přitom nebyla předem plánována: jeden pár totiž musel svou účast na poslední chvíli zrušit a Tereza, která již hrála v několika českých klipech, zrovna dělala s Lipem rozhovor. Ze známých tváři ve snímku účinkuje i ODD - Lipův producent a tvůrčí mozek populární skupiny ATMO music. Po jeho boku mohou diváci vidět jeho přítelkyni Petru, kterou před Vánoci požádal o ruku.

Autenticitu celému snímku dodává fakt, že všechny páry k sobě skutečně patří i v běžném životě. Ve většině záběrů navíc dvojice nic nehrají, použity totiž byly i záběry pořízené během natáčecích pauz, aniž by zúčastnění věděli, že je kamery stále zachycují.

K černobílému klipu se váže také hashtag pro sociální sítě #tohlejestesti. Nepochybně se jedná o nejoptimističtější video, které zatím Lipo ke svým singlům natočil. "Důležité je umět si odpustit a nic nevzdávat. I proto je, myslím, nakonec celkové vyznění songu pozitivní. Za to jsem rád," vysvětluje. A rádi jsou evidentně i posluchači - písnička je hojně přehrávána na internetu a do vysílání ji už nasadila i největší česká rádia.

Singl Štěstí, ve kterém se po čtyřech letech od hitu Ležím v tvé blízkosti propojila Lipova civilní poetika s nezaměnitelným hlasem Debbi, je prvním singlem z rapperovy připravované třetí sólové desky. Tu produkuje již zmíněný ODD a vyjít by měla na podzim.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Umělci: Debbi, Lipo

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!