Proč si nenechat ujít oficiální Prague Pride afterparty

Proč si nenechat ujít oficiální Prague Pride afterparty

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Oficiální aferparty Prague Pride se blíží! V sobotu 15.8. se v pražském klubu Roxy a NoD představí řada skvělých muzikantů, jako například britské housové duo Hoxton Whores, berlínští Fidelity Kastrow a Jonty Skrufff nebo brazilský Marcelo K2.

Součástí party budou i čeští umělci. Kdo se letos představí?

MICHAEL BURIAN, autor remixu skladby od Bedřicha Smetany – Vltava. Michael je právem považován za předního českého umělce na poli elektronické hudby. Jeho sound byl kromě známých domácích eventů a festivalů ke slyšení například v americkém Miami, Latinské Americe nebo na Ibize. Je majitelem hned několika hudebních ocenění a v neposlední řadě se může pyšnit svou show na rádiu Evropa 2.

SUBGATE. Během 14-ti leté kariéry vystoupil po boku uznávaného Carla Coxe, Laurenta Garniera nebo Jorise Voorna a pravidelně se představuje na festivalech a halových akcích nejen v ČR, ale také v zahraničí. Od roku 2015 je majitelem hudebního vydavatelství One Way Records a jeho vlastní tvorba vychází i na dalších značkách po celém světě. Poslechněte si jeho set. 

Charismatický FELIX působí na domácí scéně od roku 2001 a jeho styl balancuje mezi house, deep house, indie, detroit housem/technem a nu diskem. Je rezidentem dvou pražských nocí, a to Picnic v Klubovně 2. patro a deep housového večírku Deer. Pravidelně ho můžete slýchávat také ve stylové restauraci NOI na Malé Straně. Poslechnout si ho můžete tady.

Křehká DJANE ZU, rezidentka Klubovny 2. patro, kde se pravidelně prezentuje na noci Tennis. Díky svému širokému stylovému rozpětí a skvělým citem pro výběr tracků se letošní rok objeví například na známém festivalu Mácháč na deepovém pódiu po boku bristkého mága Trise Kaya!

PETR K!, skvělý producent, dj a party man v jedné osobě, který působí především v domovském klubu Radost FX či Chapeau Rouge. Jeho několikahodinové deep housově laděné sety jsou tím pravým do galerie NoD a věřte, že pod jeho taktovkou se budete bavit více než skvěle!

Kde sehnat lupeny?

Pokud chcete být součástí oficiální afterparty po festivalu Prague Pride v Roxy, neměli byste zaváhat a pořídit si vaší propustku na tento nabitý večírek již nyní. Vstupenky jsou v předprodeji na www.praguepride.cz. Cena standardní vstupenky činí příjemných 290,- Kč a pro ty, kteří chtějí zazářit a být hvězdami večírku, jsou k mání VIP vstupenky na balkón za 990,- Kč.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 
Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!