Charitativní knihotrh ve Zlatém jablku

Charitativní knihotrh ve Zlatém jablku

Adresa:

Zlín, náměstí míru 174, 760 01 Zlín

Termín: 31.3.2023
Vstupné:

zdarma

31březen pátek 09:00

Žánr: ostatní akceknihotrh literatura charita benefiční kniha Zlín


Jarní dobročinný KnihoTrh v obchodním centru Zlaté jablko opět přinese milovníkům knih příležitost pořídit si zajímavé tituly z druhé ruky a ještě přitom pomáhat. Výtěžek tentokrát poputuje Oliverkovi z Vizovic. KnihoTrh se otevírá v pátek 31. března od 9 do 18 hodin.

Již tento pátek bude přízemí Zlatého jablka opět plné knih. KnihoTrh svým návštěvníkům nabízí možnost, jak levně získat knihy, které se už v knihkupectvích sehnat nedají, a zároveň podpořit někoho, kdo potřebuje pomoc. V tomto případě věnuje KnihoTrh 20 korun z každé prodané knihy sedmiletému Oliverkovi z Vizovic, který trpí těžkou formou hemofilie A, obrnou pravé strany těla, vadou zraku a epilepsií.

Současně se návštěvníci centra mohou setkat zlínskou spisovatelkou Kateřinou Karolovou, která bude podepisovat svou nejnovější knihu Jiné místo.

Stovky krásných knih, které mohou udělat podruhé radost budou na zájemce čekat v hlavní galerii obchodního centra od 9 do 18 hodin. Knihy zajistily organizace Knihomilové.cz, Dobroděj, Vizovický Dotek a vydavatelství Carcosa.

Další informace na www.zlatejablko.cz.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Akce na Jiný den?