Historické dny na hradě Kurovice

Historické dny na hradě Kurovice

Adresa:

Kurovice, Kurovice 33

Termín: 31.7.2021 1.8.2021
Vstupné:

dospělí 100 Kč, děti 50 Kč

31čvc - 1srp celý den

Žánr: ostatní akcehistorie slavnosti šerm tanec soutěže dobová hudba historické bitky historická kuchyně hrad akce v přírodě rodina děti


Na hradě Kurovice, nedaleko Holešova, se uskuteční další ročník Historických dnů. V rámci těchto historických slavností, máte jedinečnou možnost, dozvědět se na prohlídkách s průvodcem historii tohoto zajímavého objektu. Na parkánu se budou po oba dny střídat se svými vystoupeními šermířské skupiny, historické tance a dobová hudba. V sobotu je už tradičně připravena soutěž šermířských choreografií Kurovický Mortschalg a také podvečerní cyklus odborných přednášek v útrobách samotného hradu. Dále uvidíte mušketýry, historické bitky a můžete ochutnat i speciality z historické kuchyně. V neděli, po téměř čtyřech stoletích navštíví Kurovice opět vévoda Albrecht z Valdštejna, se svým doprovodem.

Plakát

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Historické dny na...

Villa MemoriesZlín (11 km)

Vila VyšehradLuhačovice (26.5 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (26.5 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?