Advent v Uherském Hradišti

Advent v Uherském Hradišti

Adresa:

Uherské Hradiště, Masarykovo náměstí 1

Termín: 26.11.2021 7.1.2022
Vstupné:

zdarma

26lis - 7led celý den

Žánr: ostatní akceAdvent Vánoce folklor jarmark řemesla rodina děti zdarma Silvestr nový rok výstavy


Advent v Uherském Hradišti opět zpestří bohatý doprovodný program. Dejte si šálek dobrého svařáku a oddejte se vánoční atmosféře v centru našeho malebného města.

„Opět počítáme také s Ježíškovou nebeskou kanceláří, ve které mohou návštěvníci, malí i velcí, psát svá přání Ježíškovi na nekonečně dlouhý dopisní papír. Na náměstí bude umístěna již od zahájení adventu, tedy od 26. listopadu,“ slíbil starosta Stanislav Blaha. „I když největší z plánovaných akcí pro letošní předvánoční čas jsme museli zrušit, stále máme připravený bohatý kulturní program pro nadcházející adventní dny. Počítáme s Ježíškovou dílnou a mnoha dalšími akcemi ve Slováckém muzeu, v Městských kinech, ve Slováckém divadle, ve Skanzenu a parku Rochus a na řadě dalších míst. Bohužel dopředu slíbit, že se všechny akce uskuteční v plném rozsahu, to určitě nedokážeme,“ doplnil starosta.

PODROBNÝ BOHATÝ PROGRAM ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Advent v Uherském...

Vila VyšehradLuhačovice (22.7 km)

Vila AntoanetaLuhačovice (22.7 km)

Vinný sklep KrýsaKyjov (22.8 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?