Rozsvícení vánočního stromu v Zoo Zlín

Rozsvícení vánočního stromu v Zoo Zlín

Adresa:

Zlín, Lukovská 112

Termín: 9.12.2018
Vstupné:

dospělí 80 Kč, děti 40 Kč

Žánr: ostatní akcezoo Vánoce akce v přírodě Mikuláš rodina děti soutěže a hry


Letošní Vánoce přivítáme v neděli 9. prosince. S Mikulášem, andělem a desítkou "čertovsky strašidelných" čertů rozsvítíme vánoční strom u zámku Lešná, rozzáří se i světelná výzdoba zoo. Otvírací dobu prodloužíme do 17.00 hod. Vánočně laděný program začne již o půl třetí u hlavního vstupu do zoo. Setkáte se tady nejen s Mikulášem a andělem, ale poprvé také s deseti "čertovsky strašidelnými" čerty. Společně přejdeme na nádvoří zámku Lešná, kde na vás bude čekat voňavé překvapení zoo a také mikulášská nadílka. V 15.00 odstartuje vánoční kouzlení s Jirkou Hadašem, ve kterém nebude chybět ani společné zazpívání koled. V 15.30 slavnostně rozsvítíme vánoční strom a světelnou vánoční výzdobu zoo. A protože kouzlení není nikdy dost, do 16.00 hod. se bude znovu čarovat, ale také tancovat a zpívat s Jirkou Hadašem.

Vánoční dárek pro zvířátka můžete přinést i vy, stačí jej položit pod vánoční strom. Obyvatelé zoo nejvíce ocení ovoce, zeleninu, oříšky, ale třeba i sušené pečivo.

Speciální světelná výzdoba tradičně rozzáří hlavní vstup, zámecký park a zámek Lešná. Kromě typických vánočních motivů ozdobí areál také světelné siluety exotických zvířat. Rodinu „zářících“ slonů, lvů, medvěda, klokanů, tapírů, nosorožců, rejnoků, žirafy, tučňáků, lachtanů a supů v letošním roce rozšíří kasuár s mládětem. Krása světelné výzdoby vynikne až po setmění, proto v neděli 9. prosince a od úterý 25. prosince do úterý 1. ledna 2019 prodlužujeme otvírací dobu zoo do 17.00 hod.

Zlínská zoo je otevřena každý den v roce včetně Štědrého dne, vánočních svátků, Silvestra a Nového roku. Pro vstup do zoo můžete nyní využít zvýhodněné vstupné, které pro dospělé činí 80 Kč, pro děti 40 Kč, senioři zaplatí 60 Kč. Nižší vstupné platí do 28. února 2019. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce