Udržitelnost. 4. část: Peníze nebo život? / Tomáš Hajzler

Udržitelnost. 4. část: Peníze nebo život? / Tomáš Hajzler

Termín: 9.6.2022
Vstupné:

50 Kč

9červen čtvrtek 17:00

Žánr: ostatní akcebeseda Třebíč


„Peníze nebo život!“ Pohádkoví loupežníci dali svým obětem alespoň vybrat, ale konzumní doba postavila lidstvo před jiný význam těchto slov.

Tomáš Hajzler, autor stejnojmenné knihy s důležitým ? na konci názvu, je propagátorem dobrého života, smysluplné, radostné a uzdravující práce. Jeho tématy jsou mimo jiné lokalizace života, omezení konzumu a hledání jeho alternativ, soběstačnost a udržitelnost.

Ve čtvrté besedě v rámci cyklu o udržitelnosti bychom tedy měli naladit především sami sebe a zeptat se, zda krátký lidský život stojí za to, aby ho lidé trávili honbou na penězi, požitky a majetkem. Nejlenže to škodí životnímu prostředí, ale především samotným lidem a lidským vztahům.

Tomáše Hajzlera vlastní zkušenost z vyhoření nejdříve kvůli dlouhodobému studiu a později manažerské práci na vysokých postech dovedla k tomu, že se více začal zajímat o skutečnou kvalitu života. Je autorem tří knih a řady článků k tématu.

Akce v rámci série přednášek Udržitelnost ve spolupráci s Trash Hero.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Třebíč Akce v obci Třebíč

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Udržitelnost. 4....

Western - Šiklův Mlýn s.r.oMoravec (35.7 km)

U ProkopůŘásná (35.8 km)

Vinařství LintnerKyjovice (38.2 km)