Městská knihovna v Třebíči, Třebíč

Městská knihovna v Třebíči

Třebíč, Hasskova 102/2

Není tu akce, kterou Městská knihovna v Třebíči pořádá? Přidej ji
  • Aktuální program
  • Byli tadyMěstská knihovna v T
  • Ohodnoť místo
  • www.knihovnatr.cz
Tel.:+420 568 619 520

knihovna@knihovnatr.cz

otevírací doba zde

V současné době sídlí knihovna v nových prostorách opět na Hasskově ulici a kromě této ústřední budovy poskytuje své služby na dvou pobočkách - pobočce Modřínová a pobočce Borovina. Neprofesionální pobočky fungují v integrovaných obcích - Budíkovice, Pocoucov, Ptáčov, Račerovice, Slavice a Sokolí. Pracovnice knihovny poskytují své služby klientům Domova pro seniory Koutkova a Domova pro seniory Manž. Curieových.

V roce 2013 bylo v knihovně registrováno 8 658 čtenářů, z toho 3 461 dětí. Návštěvníků bylo 180 374 a když připočteme i ty virtuální, bylo jich přes 222 000. Výpůjček bylo evidováno 368 968. Kromě vlastní výpůjční činnosti proběhlo v loňském roce v knihovně  989 akcí určených školám nebo veřejnosti. Spolupracujeme se všemi základními školami ve městě a také s většinou škol mateřských a středních. Kromě toho nás navštěvují i školy mimotřebíčské. Akce pořádáme ale i pro klienty stacionářůnebo domů s pečovatelskou službou.

Každoročně se zapojujeme do celostátních knihovnických akcí  (Anketa SUK, Březen měsíc čtenářů, Noc s Andersenem,  Už jsem čtenář – knížka pro prvňáčka,   Týden knihoven, Celé Česko čte dětem, Čtení pomáhá, Magnesia litera, Den pro dětskou knihu ) i kampaní a aktivit  města nebo celorepublikových  (Národní týden manželství, Den Země, Den bez aut, Dny zdraví, ad.). 
Zkrátka v knihovně to žije. Koncekonců přijďte se přesvědčit sami.Městská knihovna v Třebíči a okolí - aktuální program a vstupenky

23únor pátek 16:30

Severní Indie / Bc. Tomáš Chlachula

Městská knihovna v TřebíčiOstatní

2úno - 29únocelý den

Fotíme bez bariér

Městská knihovna v TřebíčiVýstava

1úno - 29únocelý den

Výstava svatebních šatů

Městská knihovna v TřebíčiVýstava

3březen neděle 14:00

LiStOVáNí.cz: Zahrada (Jiří Trnka)

Městská knihovna v TřebíčiOstatní

3březen neděle 15:30

vytisknoutMáš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Městská knihovna v Třebíči: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!