Teal Swan a Karaimi - Aktivace ženské síly

Teal Swan a Karaimi - Aktivace ženské síly

Adresa:

Litoměřice, Na Valech 2028

Termín: 12.5.2016
Vstupné:

650

12květen čtvrtek 15:00

Žánr: ostatní akceworkshopduchovní


KARAIMI je léčitelkou duší, ochránkyní a kněžkou Země, zasvěcující do tajů ženského mystéria. Je moderní žena propojující běžný život s duchovní realitou. Doma a v zahraničí intenzivně vede prožitkové workshopy pro ženy a muže, tvořivé nadčasové meditace, svatební a léčebné obřady v posvátných geometriích. Její práce je silně transformační a uzemněná. Žije a tvoří ve spojení s přírodou na Moravě v Haluzicích. Zasvěcuje do transformujících světelných matric a aktivuje božskou jiskru. Učí a vede vědomé meditace a rituály invokace partnerské duše a přechodu do nových forem lásky na Zemi. V posvátném ženství pracuje s energiemi svatého Grálu a Marie Magdaleny.

Teal Swan - Duchovní „katalyzátor“

Teal Swan se narodila v roce 1984 v Santa Fe (Nové Mexiko). Již během prvních let jejího života bylo jasné, že na Zemi přišla s aktivovanými mimosmyslovými schopnostmi jako: jasnovidění, jasnocítění, jasnoslyšení. Uměla manipulovat s elektromagnetickými poli a dokázala komunikovat s myšlenkovými formami. Narozdíl od jiných dětí, se u ní s věkem tyto schopnosti neztrácely.

Její rodiče se živili jako průvodci v divočině (Wilderness Rangers). Získali práci v národním parku Wasatch-Cache v Utahu. V té době si bohužel vůbec neuvědomovali, do jak nábožensky vypjatého prostředí se přestěhovali. Zvěst o schopnostech malé Teal se velice rychle rozšířila a její rodiče upadli v nemilost v rámci místní komunity. Někteří se jich dokonce báli. Teal byla kvůli svým schopnostem zavlečena do místní náboženské sekty.

Rodiče neměli o ničem ani ponětí. Stalo se to díky rodinnému známému, ve kterého měli bezmeznou důvěru. V této sektě byla Teal 13 let rituálně mučena a mentálně programována. Když jí bylo 19 let, podařilo se jí utéci. Od té doby působí jako duchovní “katalyzátor”. Pomáhá druhým lidem rozvzpomenout si na energeticky propojenou JEDNOTU našeho vesmíru. Najít blaženost i ve zdánlivě naprosto extrémních podmínkách.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Teal Swan a Karaimi -...

Hotel Apollón Litoměřice (450 metrů)

Hotel Helena Litoměřice (1 394 metrů)