Přejít na stránky Ticketpro.cz

Ústecký Majáles

Adresa:

Ústí nad Labem, Velká Hradební 33/619

Termín: 25.4.2014

25duben čtvrtek 01:00

Žánr: festivalyclubbingrockpophiphoppunkzdarmaparty


Ústecký Majáles přichází s nabitým line-upem a vychytaným doprovodným programem!

Jaro se pomalu blíží a slavnosti všeho studentstva na sebe nenechají dlouho čekat. V Ústí nad Labem už jsou přípravy v plném proudu, aby se Vám 7. ročník Ústeckého Majálesu předvedl zase v o něco větší parádě. Pokud se rádi bavíte, plány na pátek 25. dubna už máte jasné.

Brány letního kina se otevřou časně po době oběda, aby vám přinesly hudební nářez v podobě všech žánrů, které vás napadnou. Rock, punk, hiphop, raggae, alternativna, rock'n'roll ani popík, nic není Ústeckému Majálesu cizí. Na Majálesu vystoupí jména jako Tata bojs, Wohnout, PSH Doctor Victor, z řad studentů pak třeba Jekyll a Avisto. Další vystupující budou představováni průběžně, zaručujeme ale, že se máte na co těšit. Samozřejmostí je i různorodý program nehudební.

Městem jako už tradičně projde majálesový průvod, jehož účastníci v převlecích budou mít vstup zdarma. Dalším lákadlem jsou rovněž workshopy, nejrůznější adrenalinové atrakce, diskotéka na in-linech nebo game zóna. Downhillový závod ÚL- LET nahradí exhibice BMX.

V loňském roce sklidil Ústecký Majáles velmi pozitivní ohlas návštěvníků. I letos se organizátoři snaží tuto jednodenní akci posunout o krok dále: ,,Každej rok se snažíme akci postavit tak, aby byla lepší, než ta předchozí. Myslim, že letos překvapí nejenom vkusný multižánrový line-up ale také pečlivě připravený, bohatý doprovodný program," řekl na konto letošního Majálesu Michal Nejedlý, team leader Studentské unie. Další novinkou jsou warm-up parties, které stejně jako afterparty proběhnou hned na několika místech v centru Ústí nad Labem.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Ústí nad Labem Akce v obci Ústí nad Labem
  • Club Arizona

    Ústí nad Labem, Vinařská 1015/4, 400 01 Ústí nad Labem-Klíše
  • Disco club Družba

    Ústí nad Labem, Masarykova 2307/90, 400 01 Ústí nad Labem-centrum
  • Music Club Emco

    Ústí nad Labem, Mírové náměstí 101/25

Podobné akce

20kvě - 21kvěcelý den

Labefest 2022

, Smetanovo nábřeží 1 Festival

1duben pátek 20:00

18březen pátek 19:00

Ubytování v okolí akce Ústecký Majáles

Restaurace VětrušeÚstí nad Labem (805 metrů)

Ubytování DomaTisá (13.7 km)

Wellness Hotel Zlatá LípaDěčín (17.6 km)

Akce na Jiný den?