Karolína Rossí (*1983), která žije a pracuje v Praze, vystudovala v letech 2005–2012 Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru Vladimíra Kokolii.

V roce 2008 strávila semestr na École supérieure d'art v Aix-en-Provence ve Francii. Věnuje se především abstraktní malbě, akvarelové koláži na papíře i na plátně a často prezentuje své práce s přesahem k prostorové instalaci. Ve své tvorbě se momentálně zaměřuje na psychologický obraz člověka, k jeho niternosti a na podobu i podstatu jeho naučených vzorců chování. V komorním prostoru galerijního foyer představí nové obrazy, jež jsou fantaskním exkurzem do hlubin vnitřního světa. Na jedné straně vedou do nitra člověka, jeho myšlenek a emocí. Na straně druhé jsou v univerzální rovině portrétem éterické skutečnosti světa nehmotného, který vzdáleně připomíná prvotní formy života, proměnlivé závojnaté vodní organismy i vzdálené vesmírné struktury.     

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Karolína Rossí / Za...

Zoopark ZelčínMělník (16.5 km)

Ubytování u OkořeHolubice (23.8 km)

Restaurace VětrušeÚstí nad Labem (30.1 km)