Večerní prohlídky v Zoo Ústí nad Labem

Večerní prohlídky v Zoo Ústí nad Labem

Termín: 12.7.2019
Vstupné:

dospělí 230 Kč, děti 120 Kč

12červenec pátek 19:00

Žánr: ostatní akcevečerní prohlídky zoo akce v přírodě děti rodina


Zoo nabízí vždy v letním období (červenec–srpen) v netradičním čase možnost podívat se, co dělají zvířata v pozdních večerních hodinách. Poklidná procházka ztichlou zoologickou zahradou po zavírací době má neopakovatelnou atmosféru, kterou ocení všichni, kterým je blízký svět zvířat.

Večerní návštěva zoo je určena pro dospělé osoby i děti, u kterých je věková kategorie od 10 let do 15 let. Cena je pro dospělé 230 Kč a pro děti 120 Kč. Prohlídky se konají 1x za 14 dní během prázdnin vždy v pátek. Sraz se koná patnáct minut před začátkem prohlídky u vstupu z Drážďanské ulice. Délka prohlídky je cca 90–120 minut. Kapacita skupiny je omezena počtem 30 osob, min. počet pro uskutečnění prohlídky je 6 osob. Vstupenku je nutné si zakoupit na webových stránkách www.vstupenkyusti.cz. V ceně je zahrnut vstup do zoo, průvodce, stylová svačina a malý dárek na památku.

V případě dalších dotazů se prosím obracejte na e-mail propagace@zoousti.cz.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ústí nad Labem Akce v obci Ústí nad Labem

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Večerní prohlídky v...

Restaurace VětrušeÚstí nad Labem (1 835 metrů)

Ubytování DomaTisá (13.8 km)

Wellness Hotel Zlatá LípaDěčín (16.7 km)