Mikulášský parní vlak Lucius (Hořovice)

Mikulášský parní vlak Lucius (Hořovice)

Adresa:

Hořovice, U Nádraží 1

Termín: 4.12.2016
Vstupné:

Zvláštní jízdné

4prosinec neděle 14:00

Žánr: ostatní akcepro děti


Tradičně i letos zve na projížďku s překvapením Mikulášský parní vlak, národní podnik osazený družinou Mikuláše, čerta i Anděla. Peklo, letos stacionární, bude umístěno v cílové stanici - Holoubkov, kde také proběhne hlavní program.

Speciální vlaková souprava zavítá do Hořovic v neděli 4.12.2016 a odtud do Holoubkova bude odjíždět ve 14:15, zpátky se vlak vrátí po 17. hodině.

Hlavní program bude probíhat nedaleko nádraží Holoubkov v prostoru u místního rybníka (od staniční budovy vlevo po silnici ca. 200 metrů.

Mikuláš, čert a anděl budou procházet soupravou již za jízdy, v koncové stanici se rozdělí. Mikuláš a andělé budou hodným dětem (proti jízdence či poukázce) vydávat balíčky sladkostí, zlobivé děti bude možno, díky čertům, napravit v „pekelném stanu“. Občerstvení návštěvníků bude zajištěno.

Ve vlaku platí zvláštní jízdné, které se zakupuje přímo u průvodčích. Neplatí zde jízdenky, slevy či režijní průkazky ČD a jiných dopravců. Dětský tarif platí pro věk 6 – 15 let (v ceně je započítána hodnota Mikulášského balíčku), dítka nižšího věku cestují zdarma bez nároku na místo k sezení. Pro ně je možno zakoupit pro získání balíčku sladkostí od Mikuláše speciální poukázku. Rezervace míst předem bohužel není možná.

Soupravu bude tvořit rychlíková parní lokomotiva Škoda řady 475.111 „Šlechtična“ z roku 1947, služební vůz Dsd z roku 1950 a osobní vozy řady Ce „Rybák“ ze 40. let 20. století. Akci pořádá Iron Monument Club Plzeň, koncern.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mikulášský parní...

Ermi Hotel Jince (10.2 km)

Village House Centre Hudlice (16.3 km)