Příbramský Krampuslauf 2016

Adresa:

Pribram, Tyršova 108

Termín: 1.12.2016

1prosinec čtvrtek 17:00

Žánr: ostatní akcemikuláščertprůvod


Příbramský Krampuslauf 2016

Už se bojíte? Už se těšíte? Ano, máte ČEHO se bát a máte NA CO se těšit! Do města poprvé v jeho historii vtrhne stádo čertů! V průvodu vyrazí od Q-klubu ulicí Osvobození směrem k náměstí 17. listopadu.

Bude to strašidelná a divoká show se vším všudy! Ďábelský průvod šesti desítek Krampusů ověšených kravskými zvony, řinčení řetezů, ďábelská hudba a chrlení bengálských ohňů… To vše a mnohem víc zažijete 1. prosince od 17 hodin v Příbrami.

Ulice Osvobození bude ozvučena tak, aby se tento prosincový podvečer pro každého stal nezapomenutelných zážitkem. Až průvod dorazí před příbramský aquapark, zábava bude na tomto místě pokračovat dál!

Od 17,50 hodin ďábelskou atmosféru umocní OHŇOSTROJ a od 18 hodin na pódiu vystoupí čertovsky skvělá kapela ŠPEJBL'S HELPRS. Po cca hodinovém koncertu můžete pokračovat na náměstí 17. listopadu, kde lze strávit zbytek podvečera na vánočních trzích při nákupech a svařáčku. Ulice Osvobození bude z důvodu konání této akce uzavřena, ohňostroj a koncert můžete zhlédnout v prostoru před aquaparkem.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Příbramský...

Hotel Belvedere Příbram VII (1 061 metrů)

Hotel Hájek (dříve Asia) Příbram (1 956 metrů)