Engine Classic Cars Gallery

Engine Classic Cars Gallery

Adresa:

Tuchoměřice, Ke Kopanině 421

Termín: 29.9.2020 30.11.2020
Vstupné:

0

29zář - 30lis celý den

Žánr: výstavy


Jedna z největších automobilových sbírek Engine Classic Cars Gallery otevřena pro veřejnost.

Přenést se do prostředí závodních tratí a filmových snímků nebo osobních vzpomínek umožní automobilová galerie Engine Classic Cars Gallery, která díky svému rozsahu a značkám jako je Ferrari, Aston-Martin, Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Citroen, Lancia, BMW nebo Tatra patří mezi největší a nejpestřejší soukromé sbírky v České republice.

Celkově nyní čítá téměř 300 vozů a její významnou část tvoří také ojedinělá sbírka vozů značky Porsche.

Vystavené automobily nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na sportovní, soutěžní a cestovní vozidla v původním i renovovaném stavu, které ztělesňují nejenom příběhy svých původních majitelů, ale představují také důležité symboly různých historických období.

Stálou expozici Engine Classic Cars Gallery najdou návštěvníci v prostorách nákupního centra Premium Outlet Prague Airport a otevřena je v rámci otevírací doby centra každý všední den, i během víkendů, od 10.00 do 20.00 hodin.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Engine Classic Cars...

Penzion V MaštaliPraha (1 606 metrů)

Holiday Inn Prague AirportPraha (2 km)

Courtyard by Marriott - LetištÄ› PrahaPraha (2.3 km)