Rozsvícení vánočního stromu - Nové Strašecí

Rozsvícení vánočního stromu - Nové Strašecí

Adresa:

Nové Strašecí, Komenského náměstí

Termín: 30.11.2018
Vstupné:

zdarma

30listopad pátek 14:00

Žánr: ostatní akceVánoce folklor Advent rozsvícení vánočního stromu jarmark řemesla rodina děti zdarma


Vedení města Nové Strašecí spolu s Odborem kultury, sportu a RP zvou všechny děti s rodiči a širokou veřejnost na tradiční rozsvícení vánočního stromu. S přicházejícím časem předvánočního období se blíží i řada kulturních akcí, které podtrhují atmosféru blížícího se adventu, rozsvícených blýskajících se světel, zimních radovánek dětí i jejich rozzářených očí s velkým očekáváním. A jednou z těchto akcí, která pravidelně zahajuje advent v Novém Strašecí je právě rozsvícení vánočního stromu.

Letos se strom na Komenského náměstí rozsvítí v pátek 30. listopadu v 17:15 hodin. Během celého programu se můžete občerstvit u stánků a také nakoupit nejrůznější zboží s vánoční tématikou. Vánoční jarmark začíná už od 8 hodin. Odpoledne se připojí další prodejci. Ani letos nebude chybět vůně svařeného vína. Předvánoční chvíle nám na náměstí zpříjemní hned několik vystoupení. Ve 14 hodin si připomeneme písničky staré Prahy. Vánoční atmosféru naladí vystoupení žáků základní školy v 16 hodin. Od 16:15 hodin zazní krásné melodie v podání dětí ze Základní umělecké školy. Těšit se můžete také na Biblický příběh o narození Ježíška s českými koledami. Nebude chybět kovář, který i letos bude s dětmi razit čertovské pětníky v horní části náměstí.

Těší nás, že se vám v loňském roce líbilo osvětlení budov na náměstí. Letos připravujeme toto osvětlení ještě bohatší. Více neprozradíme, uvidíte sami. Všechny ještě jednou srdečně zveme a těšíme se na vás.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce