První mezinárodní festival akvarelové tvorby v České republice

První mezinárodní festival akvarelové tvorby v České republice

Adresa:

Praha 1, Masarykovo nábřeží 250

Termín: 3.8.2018 5.8.2018
Vstupné:

0

3srp - 5srp celý den

Žánr: výstavyobrazy


3.-9. srpna 2018 se bude konat první mezinárodní festival akvarelové tvorby v České republice. Vážení výtvarníci věnující se akvarelové tvorbě, milovníci umění je pro nás velkou ctí Vám oznámit, že IWS Czech Republic uspořádá historicky první festival akvarelové malby, kde budeme v krásné pražské galerii Mánes slavit mezinárodní umělecké vztahy s umělci z celého světa, a to prostřednictvím náročného a krásného média – akvarelu.

Skrze výtvarná díla můžeme prezentovat svoji kulturu, tradice, hodnoty, šířit lásku, toleranci a mír. Během festivalu budeme mít možnost prezentovat své obrazy, ukázat dovednosti v akvarelové tvorbě, užívat si doprovodného kulturního programu. Po třídenní výstavě bude nabídnut plenérní výjezd do malebných českých měst. Je v plánu tuto mezinárodní výstavu prezentovat široké veřejnosti v dalších českých městech.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce První mezinárodní...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (236 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (1 049 metrů)

ValentinskaPraha (1 120 metrů)