Pražská veteraniáda

Pražská veteraniáda

Adresa:

Praha 10, Vladivostocká 1460

Termín: 24.6.2017
Vstupné:

0

24červen sobota 10:00

Žánr: sport


Je Vám 35 let a více a chcete si ověřit v jaké jste kondici? Tak neváhejte a přijďte na naši akci – Pražskou veteraniádu, kterou pořádáme letos na nově zrekonstruovaném atletickém stadiónu ASK Slavia Praha v Edenu. Je to sportovní akce pro občany starší 35 let, kteří mají možnost zasoutěžit si v různých atletických disciplínách - běhy, skoky a hody.

Můžete si zasoutěžit v některé z 10ti disciplín mužů a žen. Jsou to tyto disciplíny: 50m, 60m, 300m, 1000m, výška, dálka, trojskok, koule, disk, oštěp. Vaše výkony budou přepočteny věkovými koeficienty, čímž je zohledněn věk soutěžících. Tento způsob totiž umožňuje poměřit svoje síly nejen se svými vrstevníky, ale také i s mnohem mladšími nebo staršími. Mnohdy to jsou zajímavá srovnání. Pro nejlepší jsou připraveny poháry, medaile, plakety a věcné ceny.

Pro všechny startující pak bohatá tombola. Vstupné na akci je zdarma. Pro účast v soutěži je startovné 50 Kč za první disciplínu a 30 Kč za každou další. Časový pořad a další podrobnosti jsou uvedeny na webu akce.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pražská veteraniáda

Fortuna Hotel City Praha 10 (1 267 metrů)

Hotel Elizza Praha 10 (1 327 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (2.5 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (4.2 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (3.2 km)