Letní výtvarný tábor pro děti u Sázavy

Letní výtvarný tábor pro děti u Sázavy

Termín: 9.7.2017 15.7.2017

9čvc - 15čvc celý den

Žánr: ostatní akcepro dětikurz soutěž


Prázdninový malířský tábor je určen pro děti (od 7 do 15 let), hlavním naším cílem je smysluplně si užít prázdninový čas v krásném místě u řeky Sázavy s dlouoletou tradicí pořádání dětských táborů. Program tábora vychází z náplně kurzu kresby a malby, je určen jak pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé studenty.

Kurz je možno využít jako intenzivní přípravu na přijímací zkoušky. Výuka je vedena akademickými malíři a zkušenými pedagogy. Kurz je možno využít jako zahájení výtvarné průpravy pro úplné začátečníky.

Během tábora jsou studenti seznámeni se základními výtvarnými technikami a tématy. Naši studenti se učí poznávat základy stavby obrazu, kompozici, barevnou skladbu, s cílem dosažení výtvarného výrazu.

Program tábora? lekce výtvarné činnosti jsou prokládány procházkami v areálu a výlety do okolí v případě příznivého počasí jezdíme na lodičkách a koupeme se v řece hrajeme velkou táborou soutěž nesmí chybět táborák na závěr tábora připravujeme výstavu obrázků Co je v ceně? lektorský program a výtvarné pomůcky ubytování, strava a pitný režim

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní výtvarný tábor...

Hotel Arkada Praha 2 (270 metrů)

Hotel Royal Plaza Praha 2 (288 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 051 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 102 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (120 m)