Běhejme a pomáhejme útulkům

Adresa:

Praha 7, Park Stromovka

Termín: 21.5.2017

21květen neděle 15:00

Žánr: ostatní akceběh


4. ročník charitativní akce - Poslední dobou hodně lidí běhá, což je moc dobře. Proto jsem si před pár lety řekl s kamarádem, že by bylo hezké si jít zaběhat do Stromovky jeden okruh (4 km), pozvat naše kamarády a každý, kdo by přišel, by dal 100 Kč a celou vybranou částku poslali na účet nějakého zvířecího nedotovaného spolku. Na první akci nás přišlo 26 lidí a vybrali jsme 4 000 Kč.

Lidem se nápad zalíbil a začali akci mezi sebou sdílet víc a víc a vloni na akci dorazilo okolo 600 lidí a vybrali jsme pro tři neziskovky (Dejte nám šanci, Voříškov a Psi útulek Zelené Vendolí) přes 78 000 Kč. Budu moc rád, když přijdete i letos, sdílíte tuto akci tady na FB a tím pozvete své kamarády a nějakou hezkou částku opět předáme. Letos jsme vybrali tyto útulky: Zvíře v tísni, z.s., Útulek Libeň a Naděje Pro Čtyři Packy. Jejich práce má opravdu smysl a hlavně léčba starších psů je velmi finančně nákladná. Budu kvůli akci zakládat spolek i transparentní účet, kde bude finanční přehled a zároveň možnost odpočtu daru z daně z příjmu.

Podmínkou není běžet, máme připravenou 4km trasu pro běžce, pro maminky s dětmi, pejskaře a lenochy pěší úsek necelý kilometr.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Běhejme a pomáhejme...

Inter Hostel Liberec Liberec (960 metrů)

Ubytování Pension Apartmá SunGarden Liberec Liberec (1 599 metrů)