Audiovizuální dílna v Muzeu Karla Zemana

Audiovizuální dílna v Muzeu Karla Zemana

Adresa:

Praha 1, Saská 3

Termín: 4.12.2016
Vstupné:

490 Kč

4prosinec neděle 10:00

Žánr: ostatní akcepro děti


Chcete proniknout do tajů kouzelnických a iluzionistických triků? Připravte se, tuto sobotu 3. 12. 2016 od 10:00 do 13:00 budeme v Muzeu Karla Zemana kouzlit a nebude zapotřebí cylindru ani hůlky. Postačí fantazie, hbité ruce a vlastní imaginace! Přijďte si vytvořit živou animaci v reálném čase pomocí meotaru a diaprojektoru, interakci filmové projekce s promítaným obrazem.

Vyzkoušíte si vrstvení zvuků a práci se zvukovou smyčkou. Čeká vás tvůrčí práce s několika plány v prostoru, s barvou, strukturou i tvarem. Setkáte se s řadou materiálů, výtvarných technik, i s experimentální animací. Ve skupině si zpracujete vlastní scénář a na jeho motivy vznikne autentická performance, na kterou jsou zváni všichni příbuzní i kamarádi zúčastněných. Audiovizuální dílnu vede lektorka Veronika Svobodová ve spolupráci se spolkem Ultrafun. Workshop je vhodný pro děti a dospělé od 7 do 100 let.

Na workshop je nutná rezervace předem nejpozději do pátku 2. 2. 2016. Voucher na workshop je k zakoupení na e-shopu Muzea Karla Zemana. Doba trvání workshopu: 3 hodiny Pokročilostní úroveň: vhodné pro začátečníky i pokročilé Věk: pro všechny od 7 do 100 let Cena workshopu: 490 Kč/ osoba Místo konání: Muzeum Karla Zemana, Saská 3, 118 00 Praha 1

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Audiovizuální dílna v...

Rezidence Lundborg Praha 1 (45 metrů)

Hotel U Tří Pštrosů Praha 1 (62 metrů)