Košířský víceboj

Praha 5, Fabiánova 1134/2b

10.9.2016

zdarma

Další vstupenky

Košířský víceboj

Košířský víceboj - pozvánka na sobotu 10. září 2016 od 10.00 do 18.00 hodin do areálu SK Uhelné sklady Praha na Cibulkách Ve spolupráci a za finanční podpory Magistrátu hlavního města Prahy a Městské části Prahy 5 pořádá SK Uhelné sklady Praha ve svém areálu na adrese Fabiánova 1134/2b v Praze 5 Košířích zážitkový a multisportovní den pro širokou veřejnost.

Pro návštěvníky je připraveno 14 dovednostních a zátěžových sportovních soutěží pod patronací jednotlivých oddílů SK – fotbalu, squashe, tenisu, kuželek, stolního tenisu, horolezectví a cyklistiky. Jednotlivé disciplíny garantují adrenalin i zábavu při jejich zdolávání a prověří fyzickou kondici účastníků. Děti obdrží doporučení pro další směřování jejich sportovních aktivit. Akce je primárně určena dětem od 6 do 15 let, ale náročnost jednotlivých disciplín je odstupňována s ohledem na věk, takže jsou vhodné nejen pro dětské návštěvníky, ale i dospělé, včetně seniorů.

Akce je součástí Evropského týdne sportu BeActive a Sportuj s námi České unie sportu. Dárečky a ceny pro úspěšné dětské absolventy věnoval Český olympijský výbor. Co dalšího Vás čeká, budete-li mít zájem Měření na profesionálních vahách Tanita, s výstupem v podobě pokročilé analýzy tělesného složení (voda, kostra, svaly, tuk apod.) a celkového somatotypu; analýza krevního obrazu neinvazivní metodou, tzv. darkfield microscopy; kreslení na motivy vybraných sportovních disciplín; facepainting; občerstvení včetně zmrzliny – vše zdarma. Detailní info také na www.skuspraha.cz a webu i Facebooku městské části Praha 5.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 5 Akce v okolí
  • Švandovo divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Švandovo divadlo
    Praha 5, Štefánikova 57

    Divadlo osobních výpovědí. Divadlo, které klade otázky. Divadlo, které... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.