Běh 11 km Prahou 11!

Praha 11, Kupeckého 576

18.9.2016

Další vstupenky

Běh 11 km Prahou 11!

Poběžte pro SOS dětské vesničky na akci Běh 11 km Prahou 11!

Udělejte něco pro své zdraví i pro druhé! Akce Běh 11 km Prahou 11 se koná v neděli 18. září a v rámci letošního druhého ročníku jde výtěžek na podporu SOS dětských vesniček!

Běh 11 km Prahou 11 je unikátní akce v rámci oslav Prahy 11. Jedenáctka je symbolická nejen tím, že vychází z názvu městské části, ale také je jedenáctikilometrovou výzvou pro běžce, kteří chtějí vyzkoušet něco víc než klasické desetikilometrové běhy a navíc mají zájem podpořit dobrou věc. Pro závodníky jsou zde i konzultace s profesionálními fyzioterapeuty a to včetně kinesiotapingu zcela zdarma. A připraven je i hezký doprovodný program.

Start hlavního závodu je v 11:11 hodin. Účastnit se mohou nejen jednotlivci, ale i dvoučlenné štafety. Závod startuje v okolí ulice U Modré školy a Centrálního parku Prahy 11. Trasa vede po hlavních silničních tepnách napříč jedinečnou urbanistikou Jižního Města a je to ojedinělá příležitost otestovat své běžecké schopnosti na zdejším terénu, kde jinak každodenně projíždí stovky aut. Po celé trati mohou návštěvníci fandit a podporovat své favority.

Závody jsou připraveny i pro děti od 4 do 15 let, které mají startovné zdarma. Do akce se zapojili s doprovodným programem i organizátoři populárního celorepublikového projektu Děti na startu. Děti budou plnit pohybové dovednosti na stanovištích a bude také probíhat měření tělesného složení Fit Bee. Pro všechny vítěze jsou připraveny krásné ceny.

Přihlášky na závod – www.behpraha11.cz

Více informací o dětském doprovodném programu na www.detinastartu.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 11 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.