Běh 11 km Prahou 11!

Běh 11 km Prahou 11!

Adresa:

Praha 11, Kupeckého 576

Termín: 18.9.2016

18září neděle 11:00

Žánr: sportpro dětidětskézdarmazdraví


Poběžte pro SOS dětské vesničky na akci Běh 11 km Prahou 11!

Udělejte něco pro své zdraví i pro druhé! Akce Běh 11 km Prahou 11 se koná v neděli 18. září a v rámci letošního druhého ročníku jde výtěžek na podporu SOS dětských vesniček!

Běh 11 km Prahou 11 je unikátní akce v rámci oslav Prahy 11. Jedenáctka je symbolická nejen tím, že vychází z názvu městské části, ale také je jedenáctikilometrovou výzvou pro běžce, kteří chtějí vyzkoušet něco víc než klasické desetikilometrové běhy a navíc mají zájem podpořit dobrou věc. Pro závodníky jsou zde i konzultace s profesionálními fyzioterapeuty a to včetně kinesiotapingu zcela zdarma. A připraven je i hezký doprovodný program.

Start hlavního závodu je v 11:11 hodin. Účastnit se mohou nejen jednotlivci, ale i dvoučlenné štafety. Závod startuje v okolí ulice U Modré školy a Centrálního parku Prahy 11. Trasa vede po hlavních silničních tepnách napříč jedinečnou urbanistikou Jižního Města a je to ojedinělá příležitost otestovat své běžecké schopnosti na zdejším terénu, kde jinak každodenně projíždí stovky aut. Po celé trati mohou návštěvníci fandit a podporovat své favority.

Závody jsou připraveny i pro děti od 4 do 15 let, které mají startovné zdarma. Do akce se zapojili s doprovodným programem i organizátoři populárního celorepublikového projektu Děti na startu. Děti budou plnit pohybové dovednosti na stanovištích a bude také probíhat měření tělesného složení Fit Bee. Pro všechny vítěze jsou připraveny krásné ceny.

Přihlášky na závod – www.behpraha11.cz

Více informací o dětském doprovodném programu na www.detinastartu.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 11 Akce v MČ Praha 11

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Běh 11 km Prahou 11!

Hotel Chodov Praha 4 (1 083 metrů)

A.V. Pension Praha Praha 4 (2.2 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (7.6 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (9.3 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (8.2 km)