FCE nanečisto

Praha 4, Markušova 6

24.9.2016

299

Další vstupenky

FCE nanečisto

Přijďte si v sobotu 24.9.2016 vyzkoušet, jak byste uspěli ve zkoušce FCE FCE nanečisto je simulace zkoušky určená pro všechny, kdo mají zájem nebo plánují v budoucnu skládat zkoušku Cambridge English First (FCE).

V tomto semináři si můžete na vlastní kůži vyzkoušet všechny části zkoušky – Reading, English in Use, Writing, Listening, Speaking. Jednotlivé části budou rozděleny do časových úseků stejně jako u reálné zkoušky. První dvě třetiny budou věnované částem Reading, English in Use, Writing, Listening, část Speaking bude probíhat postupně ve dvojicích (cca 15min na dvojici).

Seminář FCE nanečisto je jedinečnou příležitostí si zkoušku “osahat”, seznámit se s jejím průběhem a zjistit, zda vaše úroveň odpovídá nebo jestli je potřeba ještě zapracovat (ideální jazyková úroveň je B2)

Vyzkoušíte si oficiální test z předešlých let FCE Seznámíte se s průběhem a strukturou zkoušky Zjistíte, jestli byste v reálné zkoušce uspěli Výsledky získáte do 1 týdne Více informací o akci získáte na uvedených webových stránkách.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 4 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.