Czech Bowl XXIII

Praha 3, Seifertova

23.7.2016

180,-

Další vstupenky

Czech Bowl XXIII

Finále České ligy amerického fotbalu o titul Mistra České republiky. Jeden zápas o všechno. Ve dvacátém třetím Czech Bowlu se utkají dva nejlepší týmy po základní části. Kdo usedne na trůn? Zažij Czech Bowl! 23. července se na žižkovském stadionu střetnou nejlepší týmy České ligy amerického fotbalu.

Loňským vítězem se stal tým Prague Black Panthers, kdo pozvedne nad hlavu pohár pro vítěze tentokrát? Pro novinky a zajímavosti sledujte také oficiální facebookovou událost zápasu. Vstupné Vstupenky na jižní tribuně v sektorech C, D a E se prodávají na konkrétní místo, ostatní vstupenky se prodávají do sektorů. Severní tribuna je jako jediná krytá střechou. Fanzóna Bohatý doprovodný program přímo před stadionem.

V parku u stadionu bude pro návštěvníky připravená od 14:00 zábavná fanzóna - atrakce s tématikou amerického fotbalu, soutěže pro děti i dospělé. Připravená také bude nejoblíbenější americká zábava - grilování! Parkování U stadionu nebudou místa vyhrazená pro parkování návštěvníků. Prosíme, zvažte proto cestu veřejnou dopravu.

Program Vystoupení cheerleaders Finále Ligy kickerů Po zápase slavnostní ceremoniál s předáváním poháru pro Mistry ČR

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 3 Akce v okolí
  • Divadlo Ponec

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Divadlo Ponec
    Praha 3, Husitská 24

    Divadlo Ponec se jako zcela nový druh uměleckého prostoru poprvé otevřelo... zobrazit více


Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.