Dyzajn market - Podzim 2015

Dyzajn market - Podzim 2015

Termín: 19.9.2015 20.9.2015
Vstupné:

zdarma

19zář - 20zář celý den

Žánr: ostatní akcedesignmódafashionDyzajn market


Přes 180 českých a zahraničních designérů se představí na piazzetě Národního divadla o víkendu 19. - 20.9. na největší open - air prodejní výstavě autorské tvorby Dyzajn marketu s podtitulem Podzim

Současně Dyzajn market Podzim poskytne prostor 15 dalším designérům v místě dočasného filmového muzea NaFilM, které se otevřelo v rámci výstavy Na film! v Museu Montanelli (Nerudova 13, Praha 1).

Dyzajn market Podzim navázal spolupráci s kiny Aero, Bio oko a Světozor a filmu se bude věnovat i tradiční limitovaná kolekce Limitovka. “ Jsme rádi, že se nám podařilo propojit design s filmem. Tentokrát bude Limitovka inspirována také novým českým filmem Amerika režiséra Jana Foukala”, vysvětluje Terezie Tunková, zakladatelka Dyzajn marketu.

Návštěvníci se mohou opět těšit na šperky, oblečení módní doplňky, hračky a oblečení pro děti, i na bytové doplňky. Mezi nováčky Dyzajn market Podzim přivítá například značku BETOME vyrábějící designové betonové rámy na obrazy,  Pískacie trička - slovenské tvůrce pískacích triček pro děti i dospělé, které jsou ručně vyrobené z lokálních materiálů nebo Bookmarklovers s originálně ilustrovanými záložkami do knih či Algebra fashion s pánskými košilemi a spousta dalších.

Tradičně se představí i stálice Dyzajn marketu Studio Malíská (porcelán), Black Mountain (sukně, šaty), ATOM RAT (oblečení), Krispol store (motýlky, šle a boty) či Mari.bou s háčkovanými doplňky a ...little illustrations se vším krásným co lze z papíru a ilustrací vytvářet  a mnoho dalších.

V rámci doprovodného programu Dyzajn market Podzim se návštěvníci mohou těšit na módní přehlídky, DJ, kapelu The Silver Spoons nebo recitál Pražských básníků. V neděli piazzetu rozehraje Circus Ponorka.

Dyzajn market Podzim se uskuteční na piazzetě Národního Divadla a nově i v Nerudově ulici v rámci projektu filmového muzea NaFilM, 19. a 20. září 2015 od 10:00 do 19:00. Akce je zdarma, bezbariérová a dog-friendly.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Další akce z cyklu "Dyzajn market"

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

23úno - 30břecelý den

Dům a zahrada

, Palachovo nám. 80 Výstava

7duben neděle 10:00

11dub - 14dubcelý den

Ubytování v okolí akce Dyzajn market - Podzim...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (492 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (654 metrů)

ValentinskaPraha (724 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (30 m)
Karlův most Karlův most Praha 1 (659 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (388 m)