Přejít na stránky Ticketpro.cz

Benefiční večer světlo pro Světlušku

Adresa:

Praha 1, Zlatá ulice - Liliová

Termín: 25.10.2014
Vstupné:

300Kč

25říjen čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akcesbírkaSvětluškahudba

Umělci: ChinaskiBára BasikováXindl XOndřej VetchýVáclav Vydra st.


Světluška je dlouhodobý projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu založený na solidaritě a dobré vůli lidí, kteří se rozhodli darovat nevidomým trochu světla.

Pražskou křižovatku rozzáří 25. října benefiční koncert Světlo pro Světlušku, který bude živě přenášet od 21.10 ČT1 a Radiožurnál. Na pódiu pod obří svítící vzducholodí Světluška uvítá vidící i nevidomé hudební i sportovní talenty.

Na pódiu pod obří svítící vzducholodí Světluška uvítá vidící i nevidomé hudební i sportovní talenty. Spolu s umělci se zrakovým handicapem vystoupí například Chinaski, Xindl X, Bára Basiková, Dagmar Pecková nebo Cocoman. Ondřej Vetchý, Václav Vydra a Petra Špalková předvedou zase své schopnosti ve zdolávání skalních vrcholů nebo jízdě na koni či kole potmě.

Chinaski je česká pop rocková skupina, která v letech 2005 a 2007 vyhrála cenu Anděl, udělovanou Akademií populární hudby.
Xindl X je pražský rapper s kytarou, který se pokouší nalézt nový přístup k českému písničkářství. Tvoří auto – protest – songy, ve kterých kombinuje hip-hopové frázování s folkem, jazzem a blues. Těžištěm písní...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Benefiční večer...

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (264 metrů)

ValentinskaPraha (334 metrů)

The Emblem HotelPraha (381 metrů)