Nalaďte se na jaro

Adresa:

Praha, Řevnická 1, 155 21 Praha-Zličín

Termín: 21.2.2023 (úterý) 23.4.2023
Vstupné:

0

21úno - 23dub celý den

Žánr: ostatní akcejaro design fotokoutek Praha


Máte už zimy dost a vyhlížíte každý paprsek sluníčka? Přijďte si odpočinout a naladit se na oblíbené roční období do nákupního centra Metropole Zličín. Čeká tu na vás originální designová výzdoba s fotokoutkem, která vás jednoduše a rychle přenese do rozkvetlého jara.

Nejen svátek všech zamilovaných a máj jsou lásky čas, ta přeci kvete v každém ročním období. Přijďte každý den od 9:00 do 21:00 do nákupního centra Metropole Zličín, kde na centrálním náměstí objevíte dotek blížícího se jara, a nalaďte se na tu správnou romantickou náladu oblíbeného ročního období. Těšit se můžete na výjimečný květinový fotokoutek, který malým i velkým zájemcům přinese zdarma možnost vyfotit se na pohovce v záplavě rozkvetlých jarních květin. Ten je v nákupním centru Metropole Zličín k dispozici ode Dne svatého Valentýna, tedy 14. února, do 23. dubna.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce

2duben neděle

7zář - 10zářcelý den

Czech Design Week

, Masarykovo nábřeží 250 Ostatní

8čer - 18čercelý den