Čarování v přírodě - Krčský les

Adresa:

Praha 8, Sokolovská 125

Termín: 28.5.2022 v 13:00 hod. (sobota)
Vstupné:

0,-Kč

28květen sobota 13:00

Žánr: ostatní akceprocházka příroda zdarma Praha


Pojďte s námi využít jedinečnou energii jarního slunce! Setkání se uskutečňují ZDARMA! Každou uvedenou sobotu pořádáme společné procházky s našimi stávajícími klienty, či novými zákazníky. Nebojte se k nám přidat na společné magické vycházky po Pražské přírodě. Nejen mimo město může být krásná, čistá energie a vzduch. Scházet se budeme v uvedených termínech odpoledne a každá procházka bude mít neomezený čas. Tudíž se k nám budete moci přidat v kolik budete chtít a samozřejmě kdykoliv odejít.

Pravidelné setkání se VŽDY uskuteční ve 13:00 na naší adrese a odcházet se bude v určený čas. Nezapomeňte s sebou vzít příbuzné a kamarády! Ať můžeme společně opustit svět problémů a užít si chvilku klidu. Po domluvě je možné s sebou vzít psa, či starší dítě, které vydrží procházku v klidu. REGISTRACE - +420 776 756 090 , vykladkaret11@seznam.cz (omezena počtem !!! 15 účastníků !!! )

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

13čvc - 19čvccelý den

Za dveřmi

, Výstaviště 67 Festival

31květen úterý 10:00