Umění se prosadit

Adresa:

Praha, Před Nádražím 1/6, 140 00 Praha 4

Termín: 26.4.2022
Vstupné:

https://zenyvbyznysu.cz/konference/

26duben úterý 09:00

Žánr: ostatní akcekonference Praha


Konference 2022 Ženy v byznysu 4. ročník 26. 4. 2022 v Praze, Chateau St. Havel ŠPIČKOVÝ OBSAH | NETWORKING | NAŽIVO I ONLINE Téma:Umění se prosadit Je to umění, které zvládne jen někdo? Přesvědčíme vás o opaku.

Můžete být vidět a slyšet, i když vám není vlastní se tlačit dopředu. Jak toho dosáhnout a jaké techniky využít? To vám prozradí naši přednášející. Získáte dovednosti, znalosti a kontakty pro každodenní život podnikatelky, manažerky a ženy na volné noze. V krásném prostředí Valdštejnského paláce i online za obrazovkami. 15+zkušených lidí z českého byznysu 8 hodin plných praktického know-how 1 aplikace, která vás zapojí do dění celé konference 2× networking Znalosti, kontakty, zážitek Nečekejte pouze prezentace na pódiu. Naši přednášející vám předají ty nejlepší rady, které jim v byznysu pomohly, interaktivní a zábavnou formou. Obsah konference můžete navíc v průběhu ovlivnit. Více o konferenci se dozvíte na webu: https://zenyvbyznysu.cz/konference/

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce

26květen čtvrtek 19:00

1červen středa 19:30

Brian

, Zelená 15a /1084 Divadlo

9červen čtvrtek 19:00

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?