Oficiální otevření Titan Parku

Oficiální otevření Titan Parku

Adresa:

Praha 5, K Sádkám 158

Termín: 24.7.2021

24červenec sobota 10:30

Žánr: sportzávody hudba děti rodina soutěž Titan Park Praha


V sobotu 24. července se v rámci areálu Prague Louka (K Sádkám 158, na břehu Vltavy naproti dostihovému závodišti Velká Chuchle) otevřou brány Titan Parku, největšího OCR parku v ČR (OCR - obstacle course race = překážkové závody typu Spartan Race apod.). S rozlohou 3 ha je Titan Park největším OCR parkem v ČR a třetím největším parkem v EU. Celková rozloha areálu (Titan Park + Prague LOUKA) je 5 ha. Součástí Titan Parku jsou konstrukce na šplh, ručkování, přelézání kontejneru, 14 m dlouhá překážka – ručkováním po kruzích, Warped Wall (překážka inspirovaná americkou sportovně zábavní soutěží Ninja Warrior), skok přes pneumatiky a další překážky.

V areálu Prague Louka bude pro návštěvníky po celý den připraven bohatý program pro děti i dospělé včetně OCR závodu Open Race pro dospělé a Kids Race pro děti. K dispozici bude dále biotop na koupání, šapitó, bistro z kontejneru, trampolína, grilovací spoty, autokemp pro 25 karavanů, zázemí klubovny, slackline, houpací sítě, hřiště pro děti s pískovištěm, beachvolejbal, možnost zapůjčení paddle boardu, skvělá hudba a atmosféra po celý den. Spojení do centra Prahy buď MHD ze zastávky Lahovičky nebo na kolech po cyklostezce.

„Areál Prague Louka se nachází v oáze klidu u vody, pod stromy a v okolí jsou farmářská zvířata. Přijďte si užít OCR sporty, koncert, koupání a street food - venkovní vaření paelly na obřích pánvích,“ vzkazuje za organizátory akce Zuzana Třebická.

Registrace na závody

Harmonogram dne:

10:30 - Otevření areálu a registrace
12:30 - Odstartování závodu Open Race (1+ km, 20 + překážek)
Street Food (Paella, tapas...) k dispozici celý den - paella na obřích pánvích
13:30 - Odstartování Kids Race (500+ m, 10+ překážek)
16:45 - Vyhlášení výherců a předání cen
17:00 - Táborák a opékání buřtů
18:00 – Živá hudba
24:00 - Konec (možnost přespání v kempu)

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce