Save Boxing II.

Save Boxing II.

Adresa:

LIVE stream, Záznam přenosu

Termín: 10.8.2021 (úterý)

Žánr: sportsport box boxing boxování live stream přenos zápas


Více než 10 duelů v profesionálním boxu s velkou mezinárodní účastí i titulovými souboji. Hlavním zápasem je odveta v souboji o mistra ČR ve střední váze mezi držitelem pásu Viktorem Agateljanem a jeho vyzyvatelem Tomášem Bezvodou. A o volný pás mistra republiky se v polotěžké váze utká Ondra Budera s Michalem Rybou. O mezinárodní titul se utká Stanislav Eschner se slovenským Jozefem Jurkem. Velkým tahákem bude v supertěžké váze start německého Toma Schwarze.

Boxer s bilancí 26 výher a jediné porážky, kterou utrpěl v Las Vegas v MGM Aréně proti Tysonu Furym, se představí po dvouleté pauze v šestikolovém souboji s naším Miloslavem Pávkem. Václav Pejsar se střetne s maďarským Lászlo Iványim. Slovenský Martin Parlagi se utká s Felixem Garciou z Nikaragui. Velmi zajímavé bude i čtyřkolové střetnutí mezi Pavlem Albrechtem a Davidem Bauzou. A čeká nás i mnoho dalších utkání. V amatérském duelu ke svému čtvrtému utkání nastoupí i 15ti letá dcera Lukáše Konečného Jaromíra.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce