Letní scéna - Mr. Ultrafino Josef Sedloň

Letní scéna - Mr. Ultrafino Josef Sedloň

Adresa:

Praha 1, Národní 26

Termín: 8.7.2021
Vstupné:

zdarma

8červenec čtvrtek 18:00

Žánr: koncertyjazz rare grooves chill letní scéna koncert pod širým nebem open air Praha

Umělci: Mr. UltrafinoJosef Sedloň


Terasa, pohoda a tanec. Každý čtvrtek a pátek se můžeš v Máji 4. patro těšit na stage Paláce Akropolis. Máme pro vás připravené skvělé DJs a naší stage na terase. A pivo taky! Program pro vás máme přichystaný na terase po celé léto. Každý čtvrtek a pátek, začínáme v 18:00.

Máj není jen nákupák ze 70. let, je to hlavně zástupce světové architektury a již druhým rokem je jeho 4. patro s obrovskou terasou centrem kulturního a společenského dění.

Vstup je zdarma a dovnitř se dostanete z vchodu, který se nachází na nároží ulic Národní a Spálená.

MR. ULTRAFINO

Spolutvůrce pražské alternativní DJské scény, DJ Rádia1, hudební producent, promotér a rezident pravidelných klubových akcí se záběrem od jazzu po současnou alternativní elektroniku.

JOSEF SEDLOŇ

Stálice české hudební scény, jeden z nejdéle sloužících DJů Rádia1, promotér, autor mnoha hudebních kompilací a neúnavný propagátor alternativní hudební scény. Stojí za zavedenými projekty jako je koncertní série Music Infinity nebo festival Spectaculare. 

Josef Sedloň je český DJ, pracující na alternativním Rádiu 1. Je expertem na mnoho typů hudby, i když se nejvíce specializuje na Breakbeat. Původně začínal na Strahovském klubu 007, kde hrál pouze z CD a magnetofonových kazet. V...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

23září čtvrtek 19:30

4listopad čtvrtek 19:30

Habib Koité a Bamada

, Na Maninách 1525/32a Koncert

30listopad úterý 19:30

Ubytování v okolí akce Letní scéna - Mr....

Hotel ElitePraha (159 metrů)

Old Prague HotelPraha (179 metrů)

Hotel Cloister InnPraha (269 metrů)