Knihovna na vlnách 2021

Knihovna na vlnách 2021

Adresa:

Praha, různá místa

Termín: 22.6.2021 (úterý) 22.7.2021

22čer - 22čvc celý den

Žánr: festival literární festival diskuse životní prostředí poezie film koncert ekologiepřednášky hudba


Festival Knihovna na vlnách se koná od 22. června do 22. července 2021 na atraktivních místech. Většina akcí proběhne v Avoid Café a Avoid Floating Gallery na náplavce. Těšit se můžete na chodecký večer v Hostivaři nebo na filmy v DOKU 16. Začínáme na Mariánském náměstí.

Program

Večer s environmentální poezií
22. 6. 2021
19:00 Mariánské náměstí
Zahajující večer festivalu Knihovna na vlnách odstartuje diskuzí o nejpalčivějších problémech životního prostředí. Bude prostor pro dotazy z publika a po diskuzní části vystoupí básníci píšící environmentální poezii. Našimi hosty budou: environmentalista a básník Luděk Čertík, básnířka a redaktorka Jitka N. Srbová, básník a redaktor Matěj Senft, básník a redaktor Pavel Zajíc, básník a redaktor Libor Staněk. Večerem, který zakončí koncert kytaristy a písničkáře Vojtěcha Urbánka vás provedou dramaturgové Domu čtení Josef Straka a Vojtěch Vacek.

Další podrobný bohatý program 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Knihovna na vlnách 2021

Hermitage Hotel PraguePraha (427 metrů)

Holiday Inn PrahaPraha (616 metrů)

Honest ApartmányPraha (701 metrů)