Psychologie sériových vrahů 2

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 18.6.2021 (pátek) 21.6.2021
Vstupné:

350

18čer - 21čer celý den

Žánr: ostatní akceonlinepřednáškypsychologiesetkání


Vážení diváci a posluchači, v návaznosti na předchozí úspěšné přednášky Vám přinášíme volné pokračování úspěšné populárně naučné přednášky na motivy knižního bestselleru Psychologie sériových vrahů.

Tentokrát se populárně naučné vyprávění zaměří na forenzní typologie pachatele, které využívají pro vyšetřování kriminalisté a specialisté na profiling. Jaký je rozdíl v osobnosti a chování různých pachatelů? Jak se dá ze stop na místě činu vytvářet základní profil pachatele? Jak sérioví vrazi myslí, co si představují, jak žijí a jak lžou? Na tyto a další otázky bude hledat odpovědi etoped a terapeut Andrej Drbohlav společně s dalšími odborníky z různých oborů. Nenechte si ujít tuto výpravu po temnotě lidské duše nejhorších tuzemských a zahraničních kriminálníků. Přednáška bude probíhat v datu 18.6. - 21.6.2021 ONLINE.

Přednáška bude spuštěna 18.6. v 17.00 a bude ke zhlédnutí až do 21.6. do 20.00. Vstupenky je možné zakoupit již nyní na stránkách IBSARO.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce