The Offspring v Praze

The Offspring v Praze

Adresa:

Praha 4, A-park Ledárny Braník

Termín: 12.6.2022 v 17:00 hod. (neděle)
Vstupné:

1 190 Kč

12červen neděle 17:00

Žánr: koncertypop punk punk rock skate punk hardcore punk

Umělci: The Offspring


Prague Summer Festival oznamuje nové datum konání koncertu The Offspring. Kapela vystoupí v Praze 12. června 2022, představí právě vydanou novinku Let The Bad Times Roll. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín koncertu.

Organizátoři akce ve spolupráci s managementem kapel pracují také na nových termínech konání koncertů metalcorových Bring Me The Horizon a Little Big.

Britové Bring Me The Horizon vydali na podzim minulého roku EP Post Human: Survival Horror, na kterém spolupracovali s Yungbludem či Grimes. Činili se i ruští provokatéři Little Big, pobavili novými klipy Tacos, S*ck My D*ck! nebo Sex Machine.

O desáté album obohatili svou diskografii The Offspring. Deska Let The Bad Times Roll vyšla po devíti letech od vydání nahrávky Days Go By. 

Kapela The Offspring vznikla v 80. letech současně s dalšími kalifornskými skupinami Sublime, Rancid a Green Day a podíleli se tak na oživení punk-rockové scény v USA během první poloviny 90. let. Poprvé dosáhli velkého...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Offspring v Praze

Villa Seven HillsPraha (487 metrů)

VIPliving HouseboatPraha (3 km)

Union Hotel PraguePraha (3.7 km)